ACİL SERVİSİMİZ YENİLENDİ
Hastanemiz Acil Tıp Kliniğinde bir süre önce başlayan çalışmalar tamamlandı. Yeni ve modern Acil Tıp Kliniği, hizmet vermeye başladı.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kısa süre önce başlayan çalışmalar hızla devam ediyor. Hastanemiz Acil Tıp Kliniği'nin yeni binasındaki çalışmalar tamamlandı ve kliniğimiz hizmete girdi.

Tüm erişkin hastalara ve travma nedeniyle başvuran çocuk hastalara hizmet verilen kliniğimizin yanı sıra hastanemizde ayrıca Çocuk Acil Ünitesi bulunuyor.

Yeni acil kliniğimiz geniş bekleme salonları, günümüz teknolojisiyle donatılmış tedavi alanları ve güler yüzlü, donanımlı ekibiyle hastalarımıza hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Acil servisi diğer merkez ve çocuk binası kliniklerine bağlayan tünel son derece modern bir şekilde uyarlandı ve hastalarımız uygun taşıma araçlarıyla sağlık personeli eşliğinde güvenle transfer edilmeye başlandı. Tüm sedyeler monitörle hasta  izlemine uygun olarak, merkezi monitörle takip edilebilecek şekilde planlandı. Yeşil, sarı ve kırmızı alanlarda sedye başlarında otoskop, oftalmoskop setleri ve tansiyon-ateş ölçerler bulunuyor. Gözlem bölümü birbirinden duvarlarla ayrılmış izole birimler şeklinde planlanarak hasta mahremiyetine üst düzeyde özen gösterildi.

   Acil ünitemizin içerisinde bulunan ve yapım aşamasında sona gelinen 4 adet ameliyathane, 7 yataklı yoğun bakım ünitesinin de 3 ay içerisinde açılması planlanıyor. .Ameliyathane ve yoğun bakımın açılmasıyla 4500 m2 içerisinde tüm işlemlerin yapılabileceği adeta orta ölçekli bir hastane halini almış olacak.

 
e-Dergi

Bilgi
Edinme

Personel Bilgi
Sistemi Giriş

Sık Sorulan
Sorular

İhale İşlemleri

Genel Sekreterimize
Mesaj