Birlik'te Sağlık Hizmetleri
İstanbul İli Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimize bağlı hastanelerimizde bulunan evde sağlık hizmetleri olarak, sizlerin bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ev ortamınızın konforunda sağlığınızı ve yaşam kalitenizi sevdiklerinizin yanında daha da arttırmak ve hayatınızı biraz olsun kolaylaştırmak için;  ailenizden biri olarak size çağdaş, ulaşılabilir, profesyonel bir anlayışla ve en yüksek kalitede sağlık hizmeti vermeye hazırız.

 

 

Dünya standartlarında, hastanede ve hastane dışında, başta evde olmak üzere, evde sağlık hizmetlerini ve bakımını, toplumda farkındalığını ve bilinçli kullanımını arttırmada öncü olmak ve sürekliliğini sağlamak en önemli amacımızdır.

 

 

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ NEDİR?
Evde sağlık hizmeti, tecrübeli personel ile teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde yatağa tam bağımlı olan hastaların ihtiyacına yönelik sağlık hizmetlerinin ev ortamında sosyal ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini de kapsayacak şekilde sunulmasıdır.

 

 

Evinizde yalnız değilsiniz; elinizi uzatabileceğiniz mesafedeyiz...

NASIL BAŞVURABİLİRİM?
Birliğimize bağlı hastanelerimizde bulunan evde sağlık hizmetleri birimlerine mesai saatleri içinde doğrudan başvurabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler hastanın nüfus cüzdanı ve varsa mevcut raporlarıdır. Başvuru formu Evde Sağlık Hizmeti birimi tarafından doldurularak kayıt altına alınır.
Ayrıca Türkiye’nin genelinde evde sağlık hizmetleri için tesis edilen 444 38 33 (444 EVDE) numarası mesai saatleri içersinde aranabilir.

 

 

EVDE SAĞLIK HİZMETİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

  • Bakım ihtiyacı olan yaşlılar ve özürlüler,
  • Yatağa bağımlı nöroloji, onkoloji vb. kronik hastalığı bulunan hastalar,
  • Evde sağlık hizmeti kapsamındaki ağız ve diş sağlığına ihtiyaç duyan hastalar,
  • İleri derece kas hastaları,
  • Doktoru tarafından taburculuk aşamasında, evde sağlık hizmeti almasına karar verilen hastalar

 


Evde Sağlık Hizmetleri Karşılıklı Sevgi, Saygı, Güven, Hoşgörü ve Fedakarlık ile verilir.

*Acil durumlarda lütfen 112 Acil Servis'e başvurunuz!

 

 
e-Dergi

Bilgi
Edinme

Personel Bilgi
Sistemi Giriş

Sık Sorulan
Sorular

İhale İşlemleri

Genel Sekreterimize
Mesaj