İdari Hizmetler Başkanı
 

Op. Dr. Yavuz BAŞTUĞ
 

   Yavuz Baştuğ 1970 yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uşak’ta tamamladı. 1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mecburi hizmetini Malatya Hekimhan Güzelyurt Sağlık Ocağı’nda yaptı. 2004 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.

   2010 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi Anabilim Dalında Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans Eğitimi’ni tamamladı.

  2005 yılında Şişli Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atandı. 2 yıl bu görevi sürdürdükten sonra 2007 yılında Paşabahçe Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi. Paşabahçe Devlet Hastanesi ve Beykoz Devlet Hastanesi’nin birleştirilme sürecini gerçekleştirdi. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nun kurulması ile 02.11.2012 tarihinde Bursa Kamu Hastaneleri Birliği’ne Kurucu Genel Sekreter olarak atandı.

  Sağlık Bakanlığı Kalite ve Akreditasyon çalışmalarında Baştetkikçi olarak görev yapmıştır. Acil Servis ve Yoğun Bakım ünitelerinin standardizasyon çalışmalarında aktif görev almıştır. Türk Üroloji Derneği ile Türk Androloji Derneklerinin üyesidir.

  01.01.2015 tarihi itibari ile İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği’nde İdari Hizmetler Başkanı olarak göreve başlamış olup halen bu görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
e-Dergi

Bilgi
Edinme

Personel Bilgi
Sistemi Giriş

Sık Sorulan
Sorular

İhale İşlemleri

Genel Sekreterimize
Mesaj