2015-1 KPSS YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ
2015-1 KPSS İLE GENEL SEKRETERLİĞİMİZ EMRİNE ATANAN PERSONELLERİN YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ

 

KPSS 2015/1 yerleştirme sonucuna göre İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne ataması yapılan personelin yer tespitlerinin yapılabilmesi için İdari Hizmetler Başkanlığı İnsan Kaynakları Planlama Birimimizce hazırlanan tercih formu aşağıdaki linkte yer almakta olup, tercihlerin ilgili linkten açılacak formdan en geç 21/08/2015 Cuma günü Saat: 10:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Tercih formunun dikkatle doldurulması ve mükerrer kayıt oluşmaması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmekte olup, eksik ya da yanlış beyanda bulunan personel ile tercih yapmayan personelin yer tespiti Genel Sekreterliğimizce re’sen yapılacaktır.

Tercih Sonuçları Genel Sekreterliğimiz Web sayfasında yayınlanacaktır. Konu ile ilgili duyurular aşağıda verilen Genel Sekreterliğimiz sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

Tercih sonuçlarına istinaden ilgili personelin, hangi sağlık tesisine yerleştirilmesi yapılmışsa doğrudan o sağlık tesisine müracaat etmesi ve gerekli belgeleri sunarak yasal süre içerisinde görevine başlaması gerekmektedir.

 

Tercih İçin Tıklayınız.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Facebook

Twiter

Linkedin

 

 

        

 
e-Dergi

Bilgi
Edinme

Personel Bilgi
Sistemi Giriş

Sık Sorulan
Sorular

İhale İşlemleri

Genel Sekreterimize
Mesaj