Sizlere Minnettarız Kısa Film'de
JW Player goes here

Fedakarlıklarıyla hastalarımızın hafızalarında şiirsel izler bırakan hemşirelerimizin Hemşireler Haftası'nı kutlamak ve onlara olan minnettarlığımızı ifade edebilmek için İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği ve BEKLİM FİLM'in organizasyonu ile "Sizlere Minnettarız" isimli film çekildi.

Hemşirelerimizin şefkatli elleri ile dokundukları yaşamları anlattığımız "Sizlere Minnettarız" isimli filmin başrollerini, Oyuncu ve Tiyatro Sanatçısı Oğuz Oktay ile birliğimize bağlı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Hemşire Derya Taş paylaşıyor.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ekibinin de rol aldığı, yapımcılığını Cüneyt Arda Pamuk ve Necip Beklim'in üstlendiği, Yönetmen Halil Sarı imzasıyla hazırlanan film, sağlık bakım gereksinimlerine ihtiyaç duyan bireylerle ilgi, sevgi ve şefkatini üzerlerinden eksik etmeyen hemşirelerimiz arasında oluşan duygusal bağa vurgu yapıyor.

Sizlere Minnettarız Filmi Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Asibe Özkan' ın filmle ilgili röpörtajı 31 Mayıs Cumartesi günü Ülke TV'de yayınlanan Kısa Film Festivalinde gösterildi.
e-Dergi

Bilgi
Edinme

Personel Bilgi
Sistemi Giriş

Sık Sorulan
Sorular

İhale İşlemleri

Genel Sekreterimize
Mesaj