Mali Hizmetler Başkanı
Vural KARAKILIÇ

 
Giresun'un Piraziz ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini İstanbul'da, Ortaöğrenimini Giresun'da, Lise öğrenimini Ankara Keçiören Çevre Sağlığı Meslek Lisesi'nde tamamladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu.
 
2009 Yılında Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans programını tamamladı.
İstanbul Sağlık Müdürlüğü 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği'nde ve Çevre Sağlığı Denetleme Ekiplerinde görev aldı. 2003 yılında İstanbul Sağlık Müdürlüğü'nde İdari ve Mali Hizmetler Şube Müdürü olarak başladığı idari görevlerini sırasıyla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kurucu Müdürü, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü, İstanbul Üniversitesi İdari ve Mali Hizmetler Daire Başkanı, Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Hastanesi Müdürü, Maltepe Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak devam ettirdi. 2013 yılında özel sektörde Hastane İşletme Direktörü olarak çalıştı. 2013 yılı sonunda Marmara Üniversitesi'ne Daire Başkanı olarak atanarak Üniversite Hastanesinin hizmete açılış sürecinde Hastane İdari ve Mali Koordinatörü olarak görev yaptı.
 
01 Ocak 2015 tarihinden itibaren Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği'nde Mali Hizmetler Başkanı olarak çalışmaktadır.e-Dergi

Bilgi
Edinme

Personel Bilgi
Sistemi Giriş

Sık Sorulan
Sorular

İhale İşlemleri

Genel Sekreterimize
Mesaj